Rzeźba

Tu wyobraźnia przybiera realny kształt. Metal, glina czy drewno nabierają wyrazu, stając się nośnikiem idei, którą wydobywa z nich ręka artysty. Rzeźby, które zgromadziliśmy w naszej kolekcji, to coś zupełnie nowego. Każda z nich jest niebanalna, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Nietrudno znaleźć pośród nich prezent dla rasowego miłośnika sztuki albo dzieło, którym warto uświetnić własną przestrzeń mieszkalną.

Aktywne filtry

3 300,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Oryginalna rzeźba do biura, sali konferencyjnej lub jako prezent biznesowy. Sprawdzi się również jako rzeźba do salonu.
3 750,00 zł
- opinie:
Oryginalna rzeźba do salonu lub przedpokoju. Będzie również ciekawą i symboliczną ozdobą biura lub sali konferencyjnej. 
5 250,00 zł
- opinie:
Oryginalna rzeźba do salonu lub przedpokoju. Będzie również ciekawą i symboliczną ozdobą biura lub sali konferencyjnej. 
4 500,00 zł
- opinie:

Piękna rzeźba do sypialni, salonu lub innej przestrzeni prywatnej. Doskonały pomysł na prezent.

3 000,00 zł
- opinie:
Rzeźba pochodzi z 2013 roku i jest częścią cyklu "All those lonely planets", który prezentuje sceny z życia społecznego, samotność człowieka w tłumie; sytuacje, gdy człowiek człowiekowi nie zawsze człowiekiem... Praca ma wysokość 30 cm, szerokość 16 cm; technika wykonania: wypał utleniający.
750,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Płaskorzeźba o wymiarach 26x34x8cm

750,00 zł
- opinie:

Płaskorzeźba o wymiarach 29cmx37cmx7cm

1 500,00 zł
- opinie:

Płaskorzeźba o wymiarach 30cmx40cm

1 500,00 zł
- opinie:

Płaskorzeźba o wymiarach 35cmx26cm

9 500,00 zł
- opinie:

Płaskorzeźba do powieszenia na scianie o wymiarach; 155×10×33cm. Do stworzenia rzeźby Autor użył betonu,akrylu i miedzi,styrodur. Forma jest lekka ,waży około 8kg

2 800,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Płaskorzeźba o wymiarach 54cmx44cmx4cm. W środkowej części płaskorzeźby umieszczony jest fragment blachy nierdzewnej odbijającej światło.

7 500,00 zł
- opinie:

Rzeźba z brązu 

Figura 30x13cm

Postument z kamienia 14x13x5. 5cm

Wysokość rzeźby 35,5cm

7 000,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

IKAR

45cmx22cmx12cm

Podstawa 17cmx13cm

Rzeźby w Galerii PS - dokładnie przemyślane propozycje

Jako profesjonalna galeria sztuki dokładamy starań, by dostarczać jej miłośnikom pełni artystycznych bodźców. Wśród rzeźb, które posiadamy w naszej ofercie, znajdą Państwo całe spektrum artystycznych technik, środków wyrazu i materiałów. Czasami będzie to klasyczny posąg czy popiersie, innym razem - abstrakcyjny akt albo gliniana płaskorzeźba. 

Nigdy i pod żadnym względem nie dążymy do powtarzalności! Choć niekiedy można u nas znaleźć serie rzeźb danego artysty, nigdy nie są to kopie. Twórcy, z którymi współpracujemy, mają przy tym pełną, niczym nieskrępowaną swobodę w realizacji swoich zamysłów. Nasze zadanie ogranicza się tu wyłącznie do przedstawienia gotowej rzeźby potencjalnym nabywcom w sposób, który najlepiej uwidoczni jej unikatowe przesłanie. 

Rzeźba z prawdziwego zdarzenia - tylko w galerii sztuki

Jeśli poszukują Państwo właśnie nietypowego prezentu dla kontrahenta, rzeźby artystyczne to jedna z ciekawszych propozycje. Podarunek z naszego atelier bez wątpienia zapadnie w pamięć partnera biznesowego, tworząc tam niezatarte skojarzenia z oryginalnością i pomysłowością osoby, która wręczyła mu taki prezent. Warto jednak podkreślić, że niepowtarzalność czy artystyczna wartość danej rzeźby nie zawsze bywa oczywista dla osób, które nie pasjonują się sztuką współczesną. 

Aby mieć pewność, że wybierają Państwo prawdziwe dzieło, a nie jedną z setek odlewanych kopii, polecamy zakupy w Galerii PS. Gwarantujemy, że każdy nasz posąg, rzeźba i płaskorzeźba powstały w pracowniach uznanych artystów. Wielu autorów tych dzieł ma za sobą niejedną wystawę w Polsce i na świecie, a ich kreacje budzą podziw wśród krytyków i amatorów sztuki. Inni z kolei pozostają znani na szczeblu lokalnym, a my robimy wszystko, by wspierać ich w zataczaniu szerszych kręgów.

Prace młodych artystów - perspektywiczna inwestycja!

Proponowane przez nas rzeźby mają wartość sama w sobie. Splot formy i materii, w które zostały zaklęte dzięki wizji artysty, może inspirować, intrygować, wnosić w przestrzeń harmonię i piękno. To ich główna funkcja, jednak warto także pamiętać, że kolekcjonowanie sztuki to jedna z lepszych inwestycji kapitału. Wrażenia z kontaktu ze sztuką przez duże S bywają trudno uchwytne, ale jej rynkowa wartość jest już najzupełniej realna. 

Szczególnie obiecujące są w tym względzie rzeźby wschodzących talentów. Ich autorzy dopiero pokazują, co potrafią na tej arenie, ale zakup ich dzieł na tym etapie może przynieść same korzyści. Zapewnia wsparcie artyście do dalszego rozwoju, a dla nabywcy oznacza jedno - szansę na nierzadko spektakularny wzrost wartości dzieła!