Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 200,00 zł - 2 250,00 zł

Malarstwo na Szkle

Obrazy malowane na szkle ze względu na nowoczesny, a jednocześnie bardzo elegancki wygląd, cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Dzięki połyskliwej i gładkiej powierzchni szkła obraz nabywa właściwej głębi, a kolory przybierają piękne tonacje. Tego typu dzieła sztuki mogą z powodzeniem ozdabiać ściany zarówno domów, mieszkań, jak i przestrzeni biurowych.

Aktywne filtry

Dlaczego warto zdecydować się na obraz malowany na szkle?

Obrazy mogą powstawać na różnego rodzaju podłożu i być wynikiem stosowania wielu technik. W każdym przypadku potrzebują jednak odpowiedniego zabezpieczenia, które zapewni ich odporność na niekorzystne warunki przechowywania, a także ewentualne zabrudzenia. Obrazy na szkle nie tylko prezentują się efektowanie, ale również są wyjątkowo trwałe. Nie bez powodu szkło jest chętnie wykorzystywane przez architektów wnętrz już od wielu lat. Jest materiałem, który budzi skojarzenia z elegancją i szlachetnością, a jednocześnie jest bardzo łatwy w utrzymaniu w dobrym stanie.

Obrazy z Galerii PS…

Szukając obrazu, który pięknie uzupełni wystrój wnętrza, warto przejrzeć naszą ofertę. Galeria PS… istnieje na rynku już od 2010 roku i dzięki swojej rzetelności cieszy się uznaniem wielu klientów. Od początku działalności Galeria skupia się na tym, aby przekazywać odbiorcom dzieła sztuki o prawdziwej wartości artystycznej. Współpracuje z wieloma znanymi, cenionymi postaciami, a także z młodymi artystami, którzy są dopiero na początku swej drogi. Dzięki dbałości o szczegóły i zamiłowaniu do sztuki w naszej ofercie znajdują się dzieła, które zaspokoją wszelkie gusta, a także zapewnią dobrą jakość i pożądane walory estetyczne.

Jak dobrać obraz?

Obrazy są dziełami sztuki, dlatego wybór właściwego jest sprawą bardzo indywidualną. Należy się oczywiście kierować własnymi upodobaniami i własnym zmysłem artystycznymi, jednak nie można zapomnieć o dopasowaniu go do konkretnego pomieszczenia. Każdy element wyposażenia wnętrza powinien być odpowiednio dobrany, aby stanowić jego uzupełnienie. Z tego względu decydując się na zakup obrazu, jego tematykę i kolorystykę trzeba również dobrać do stylu panującego w danej przestrzeni. Obraz zawieszony na ścianie powinien zwracać na siebie uwagę, ale również powinien komponować się z przestrzenią i stanowić jej część.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się obrazy malowane na szkle?

Obrazy ręcznie malowane na szkle sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Mogą być ozdobą domów, biur czy różnego rodzaju pomieszczeń użytku publicznego. Poza bardzo eleganckim i nowoczesnym wyglądem, tego typu obrazy są wyjątkowo praktyczne. Przede wszystkim są stosunkowo odporne na działanie niekorzystnych czynników panujących w otoczeniu, jak wilgoć czy duże nasłonecznienie. Dzięki temu mogą zdobić salon, hol czy sypialnię, a także kuchnię, łazienkę lub nawet taras. Tego typu obrazy, dzięki osłonie szkła nie ulegają zabrudzeniom, a kurz zgromadzony na powierzchni można w łatwy i szybki sposób usunąć za pomocą dostępnych w każdym domu środków.