Galeria PS... istnieje w Gdyni od 2010 roku. Początkowo zlokalizowana była w Centrum Gemini przy ul. Waszyngtona; w 2017 roku przeniosła się na ulicę Starowiejską 33. Mamy nadzieję, że tutaj będziemy bardziej dostępne dla naszych klientów; kilka kroków od dworca, kilka kroków do morza... w samym sercu pięknej Gdyni.

Od samego początku Galeria PS... dała się poznać klientom jako miejsce, w którym króluje wysmakowane malarstwo a także profesjonalna informacja o twórcach, ich artystycznym warsztacie i dokonaniach. Szczególną wagę przywiązujemy do autentycznej wartości artystycznej prezentowanych przedmiotów. Poza uznanymi postaciami świata artystycznego zapraszamy do współpracy również malarzy młodego pokolenia, nierzadko z dużymi sukcesami już na progu drogi artystycznej.

W maju 2019 roku z wielką radością otworzyłyśmy drzwi Galerii w świecie wirtualnym. Mamy nadzieję, że dzięki temu ułatwimy zakupy miłośnikom sztuki również spoza Trójmiasta; zarówno tym, którzy do tej pory odwiedzali nas w czasie wakacji, jak i tym, którzy nigdy o naszej Galerii nie słyszeli.

Serdecznie zapraszamy!
Jadwiga Szymańska