Szanowni Goście,

Z radością informujemy, że nasza galeria sztuki przeniosła się do nowej, niezwykle klimatycznej lokalizacji! Od dnia 01.03.2024 znajdziecie nas pod adresem: Tysiąclecia 3/1, 84-230 Rumia 

Nasza nowa przestrzeń to miejsce pełne uroku i inspirującej atmosfery, idealne do obcowania ze sztuką. 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w tej wyjątkowej lokalizacji.

Galeria PS... zaistniała w Gdyni w 2010 roku. Początkowo zlokalizowana była w Centrum Gemini przy ul. Waszyngtona; w 2017 roku przeniosła się na ulicę Starowiejską 33 aż do 2024 roku.

Od samego początku Galeria PS... dała się poznać klientom jako miejsce, w którym króluje wysmakowane malarstwo a także profesjonalna informacja o twórcach, ich artystycznym warsztacie i dokonaniach. Szczególną wagę przywiązujemy do autentycznej wartości artystycznej prezentowanych przedmiotów. Poza uznanymi postaciami świata artystycznego zapraszamy do współpracy również malarzy młodego pokolenia, nierzadko z dużymi sukcesami już na progu drogi artystycznej.

W maju 2019 roku z wielką radością otworzyłyśmy drzwi Galerii w świecie wirtualnym pod adresem www.galeriaps.com. Mamy nadzieję, że dzięki temu ułatwimy zakupy miłośnikom sztuki również spoza Trójmiasta; zarówno tym, którzy do tej pory odwiedzali nas w czasie wakacji, jak i tym, którzy nigdy o naszej Galerii nie słyszeli.

Serdecznie zapraszamy!
Jadwiga Szymańska