Morski brzeg (2017) Dembski Rafał

Morski brzeg (2017), 73x54 cm , Olej na płótnie

Indeks: OLE190061
3 300,00 zł

Morski brzeg (2017),  73x54 cm , Olej na płótnie

Morski brzeg (2017), 73x54 cm , Olej na płótnie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ostatnie sztuki w magazynie

Morski brzeg pięknie ujęty w obrazie Rafała Dembskiego. Olej na płótnie o wymiarach  73x54 cm. Doskonale dobrana rama w kolorze starego złota o szerokości 8cm.

Zobacz także

Zanurz się w niepowtarzalnej atmosferze dzieła "Morski brzeg" autorstwa utalentowanego artysty. To malarskie arcydzieło, stworzone w 2017 roku, o wymiarach 73x54 cm, zdolne przenieść Cię w świat spokoju i uroku morskiego krajobrazu.

Technika:

Artysta wykorzystał technikę oleju na płótnie, co nadaje pracy głębię i intensywność kolorów. Każdy szczegół został precyzyjnie uchwycony pędzlem, co sprawia, że obraz emanuje autentyczną naturą.

 Motyw:

"Morski brzeg" wypełniony jest delikatnymi odcieniami błękitu, zieleni i bieli, co oddaje piękno przyrody nadmorskiej. Artysta zatrzymał chwilę w czasie, ukazując subtelność fal i morskiego powietrza, tworząc harmonię między światłem a cieniem.

 Wymiary:

Dzieło ma wymiary 73x54 cm, co sprawia, że jest idealne do eksponowania zarówno w większych, jak i mniejszych przestrzeniach. Jego kompozycja przyciąga uwagę i stanowi doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.

 Unikalność:

To niepowtarzalne dzieło sztuki jest wyjątkowym dodatkiem do kolekcji miłośników sztuki, którzy pragną wprowadzić do swojego otoczenia nutę natury i spokoju. Każdy, kto poszukuje oryginalnego obrazu, znajdzie w "Morskim brzegu" doskonałą propozycję.

"Morski brzeg" to nie tylko obraz, to podróż do świata przyrody, gdzie morski brzeg staje się symbolem spokoju i harmonii. Ta wyjątkowa praca artystyczna zachwyci każdego, kto ceni piękno natury utrwalone na płótnie w niezwykły sposób.

1 Przedmiot

Opinie

6 innych produktów w tej samej kategorii:

3 900,00 zł
- opinie:

Tytuł         "Czyj jest ten niebieski samochód?"

Technika   Olej na płótnie

Wymiary   80x100cm

Rok           2024

Każda z prac powstaje w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu.

Wszystkie prace w Galerii PS posiadają certyfikaty autentyczności.

2 800,00 zł
- opinie:

TYTUŁ (TITLE) ĆMY I RÓŻE , OLEJ NA PŁÓTNIE (OIL ON CANVAS) ROZMIAR (CANVAS SIZE)80 x80cm.

6 500,00 zł
- opinie:

TYTUŁ (TITLE) CZAROWANIE ,OLEJ NA PŁÓTNIE (OIL ON CANVAS)ROZMIAR (TOTAL SIZE) 80×105cm.

12 150,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Omaggio a Thierry Hermès, 2021, cm 40 x 80, olej, kawa i oksyda na płaskorzeźbie w gipsie na płótnie 

Prace to płaskorzeźba wykonana gipsem na płótnie, następnie pigmentowana różnymi substancjami (kakao, henna, kurkuma, tlenki, karkadè, kawa, pigmenty akrylowe itp.) Po nałożeniu bardzo cienkiej warstwy żywicy, obraz wykańczany jest farbami olejnymi.

Ten zbiór prac powstał po to, aby pamiętać, że styl malarstwa figuratywnego, symbolizm i sztuka abstrakcyjna zostały wymyślone, przynajmniej w fazie embrionalnej, przez człowieka pierwotnego, w jaskiniach prehistorii. Niektóre kolorowe kształty geometryczne, znalezione w malowidłach naskalnych, symbole zaprojektowane i skodyfikowane przez profesora André Leroi Gourhana, są zrewidowane, przekształcone, wyidealizowane, wyśnione, wymyślone na nowo w pracach Andrei Benettiego, który pragnie złożyć należny hołd prawdziwym początkom sztuki abstrakcyjnej i tym, którzy ją wymyślili.