Morski brzeg (2017) Dembski Rafał

Morski brzeg (2017), 73x54 cm , Olej na płótnie

Indeks: OLE190061
3 300,00 zł

Morski brzeg (2017),  73x54 cm , Olej na płótnie

Morski brzeg (2017), 73x54 cm , Olej na płótnie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ostatnie sztuki w magazynie

Morski brzeg pięknie ujęty w obrazie Rafała Dembskiego. Olej na płótnie o wymiarach  73x54 cm. Doskonale dobrana rama w kolorze starego złota o szerokości 8cm.

Zobacz także

Zanurz się w niepowtarzalnej atmosferze dzieła "Morski brzeg" autorstwa utalentowanego artysty. To malarskie arcydzieło, stworzone w 2017 roku, o wymiarach 73x54 cm, zdolne przenieść Cię w świat spokoju i uroku morskiego krajobrazu.

Technika:

Artysta wykorzystał technikę oleju na płótnie, co nadaje pracy głębię i intensywność kolorów. Każdy szczegół został precyzyjnie uchwycony pędzlem, co sprawia, że obraz emanuje autentyczną naturą.

 Motyw:

"Morski brzeg" wypełniony jest delikatnymi odcieniami błękitu, zieleni i bieli, co oddaje piękno przyrody nadmorskiej. Artysta zatrzymał chwilę w czasie, ukazując subtelność fal i morskiego powietrza, tworząc harmonię między światłem a cieniem.

 Wymiary:

Dzieło ma wymiary 73x54 cm, co sprawia, że jest idealne do eksponowania zarówno w większych, jak i mniejszych przestrzeniach. Jego kompozycja przyciąga uwagę i stanowi doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.

 Unikalność:

To niepowtarzalne dzieło sztuki jest wyjątkowym dodatkiem do kolekcji miłośników sztuki, którzy pragną wprowadzić do swojego otoczenia nutę natury i spokoju. Każdy, kto poszukuje oryginalnego obrazu, znajdzie w "Morskim brzegu" doskonałą propozycję.

"Morski brzeg" to nie tylko obraz, to podróż do świata przyrody, gdzie morski brzeg staje się symbolem spokoju i harmonii. Ta wyjątkowa praca artystyczna zachwyci każdego, kto ceni piękno natury utrwalone na płótnie w niezwykły sposób.

1 Przedmiot

Opinie

6 innych produktów w tej samej kategorii:

7 500,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Obraz olejny na płycie o wymiarach 50x70 cm. Drewniana rama w kolorze bordowo-brązowym i białym o szerokości 9 cm, wklęsła.

3 000,00 zł
- opinie:
  • Nowy

Tytuł         La Muralla Roja II

Technika   Olej na płótnie,

podobrazie bawełniane, wymiary krosien 3,5x2 cm

Wymiary   60×80cm

Rok            2024

Każda z prac powstaje w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu.

Wszystkie prace w Galerii PS posiadają certyfikaty autentyczności.

2 200,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

HARMONIA PIĘKNA. (2022) 40×60cm

Olej na płótnie. 

Wymiary calkowite 40×60cm.

Malarstwo klasyczne. 

Wspaniała, dynamiczna praca Zenon Aniszewskiego 

Artysta oddaje w niej piekno w dwóch odsonach...mlodej kobiety i konia.

Trudno zdecydować, które wiedzie prym.

Ma się nieodparte wrażenie, że to piękno zwierzęcia i człowieka, przenikają się wzajemnie, tworzą niezapomniany obraz harmonii i zachwytu.