Pejzaż z okolic Raciążka (2017) Dembski Rafał

Pejzaż z okolic Raciążka (2017), 50x40 cm - Olej na płótnie

Indeks: OLE190062
2 200,00 zł

Pejzaż z okolic Raciążka (2017), 50x40 cm - Olej na płótnie

Pejzaż z okolic Raciążka (2017), 50x40 cm - Olej na płótnie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ostatnie sztuki w magazynie

Tytuł       "Pejzaż z okolic Raciążka."
Wymiary  50x40 cm

Technika  Obraz olejny na płótnie
Wymiary całkowite 2×42×30cm

Obraz oprawiony w piękną brązową ramę o szerokości 8 cm.

Zobacz także

Pejzaż z okolic Raciążka.

Poczuj magię natury w obrazie "Pejzaż z Okolic Raciążka". Ten ujmujący obraz olejny o wymiarach 50x40 cm przenosi Cię w malownicze krajobrazy tego urokliwego regionu. Każdy detal tego dzieła emanuje autentycznym pięknem przyrody.

Artysta mistrzowsko wykorzystał technikę olejną na płótnie, by uwiecznić piękno Raciążka. Kolory są intensywne, a faktura pędzla dodaje głębi i trójwymiarowości, tworząc wrażenie realistycznego pejzażu.

Dzieło ma wymiary 50x40 cm, co sprawia, że jest idealne do umieszczenia w różnych przestrzeniach. Jego proporcje nadają się zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń, dodając im wyjątkowy klimat.

Elegancka rama w kolorze brązowym o szerokości 8 cm subtelnie podkreśla piękno obrazu. Dodaje mu wyrafinowanego wykończenia, jednocześnie harmonizując z tonami pejzażu.

 Obraz ukazuje malownicze pejzaże z okolic Raciążka. Artysta z łatwością uchwycił atmosferę tego regionu, co sprawia, że obraz staje się nie tylko dziełem sztuki, ale również podróżą do lokalnych krajobrazów.

 Unikalność:

To niezwykłe dzieło przyciągnie uwagę miłośników sztuki, a także tych, którzy mają szczególne związki z Raciążkiem. Jest to doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza autentyczności i lokalnego klimatu.

"Pejzaż z Okolic Raciążka" to nie tylko obraz, to wizualna oda naturze tego malowniczego regionu. Ta kompozycja nie tylko zdobi przestrzeń, ale także przenosi widza w magiczny świat lokalnych pejzaży, czyniąc go niezapomnianym.

1 Przedmiot

Opinie

6 innych produktów w tej samej kategorii:

8 500,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Olej na płycie o wymiarach 55x85 cm. Rama w kolorze białym i bordowo-brązowym o szerokości 8 cm.

2 300,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Pracowity poranek na morzu. Obraz olejny na płycie, w niezwykle przyjemnych żółciach. Wymiary: 56x46 cm; rama w kolorze jasnym złotym o szerokości 4 cm, passe-partout 4,5 cm.

W lewym górnym rogu rama nosi ślady uzupełnienionego ubytku. Niedoskonałości w oprawie były w momencie dostarczenia pracy przez artysę. 

6 000,00 zł
- opinie:

WALERIJ WOJTIUK TYTUŁ (TITLE) CZAROWNE LICO OLEJ NA PŁÓTNIE (OIL ON CANVAS )ROZMIAR (SIZE TOTAL)69×79cm