Konie Aniszewski Dariusz

Konie

Indeks: PAS190002
1 300,00 zł

Konie

Konie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ostatnie sztuki w magazynie
Obraz namalowany farbami pastelowymi w pięknym, klasycznym stylu. Elegancka ozdoba ściany; zarówno pałacyku czy dworku, jak i każdego wnętrza zamieszkanego przez miłośników koni.

Wymiary całkowite pracy to 85x66 cm, w tym drewniana rama o szerokości 2,5 cm (w kolorze kremowym) i 6 cm passe-partout.

1 Przedmiot

Opinie

6 innych produktów w tej samej kategorii:

350,00 zł
- opinie:

Znak zodiaku Wodnik przedstawiony został przez Artystkę w lekki sposób, dzięki czemu sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent lub ozdoba ściany. Pasuje do każdego rodzaju wnętrza.

350,00 zł
- opinie:
Znak zodiaku Skorpion przedstawiony został przez Artystkę w lekki sposób, dzięki czemu sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent lub ozdoba ściany. Pasuje do każdego rodzaju wnętrza.
350,00 zł
- opinie:
Znak zodiaku Ryby przedstawiony został przez Artystkę w lekki sposób, dzięki czemu sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent lub ozdoba ściany. Pasuje do każdego rodzaju wnętrza.

350,00 zł
- opinie:

Znak zodiaku Byk przedstawiony został przez Artystkę w lekki sposób, dzięki czemu sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent lub ozdoba ściany. Pasuje do każdego rodzaju wnętrza.

350,00 zł
- opinie:

Znak zodiaku Baran przedstawiony został przez Artystkę w lekki sposób, dzięki czemu sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent lub ozdoba ściany. Pasuje do każdego rodzaju wnętrza.

350,00 zł
- opinie:
Znak zodiaku Koziorożec przedstawiony został przez Artystkę w lekki sposób, dzięki czemu sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent lub ozdoba ściany. Pasuje do każdego rodzaju wnętrza.