Lista produktów marki Elsner Marek

Rzeźbiarz. Nie stroni od rysunku ani fotografii. W jego pracach dominują formy organiczne, zoomorficzne oraz mocno związane z człowiekiem. Inspiruje się ludzką naturą, a co za tym idzie, sprawami społecznymi. Stara nie zamykać się w konkretnej skali czy technice, ale balansować na pograniczu abstrakcji, figuracji oraz obiektach ready-made.

Bardzo ważny jest dla niego materiał użyty w rzeźbach; to od niego w dużej mierze zależy jak rzeźby są odbierane oraz interpretowane.

Urodzony w Gorzowie Wielkopolskim w 1982 roku, uzyskał dyplom na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w 2008 roku. Od kilku lat zawodowo związany z ASP w Gdańsku - obecnie jako asystent w Pracowni Medalierstwa i Małych Form Rzeźbiarskich.

Uczestnik plenerów, indywidualnych i zbiorowych wystaw, projektów artystycznych w kraju i za granicą.

Aktywne filtry

3 300,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Oryginalna rzeźba do biura, sali konferencyjnej lub jako prezent biznesowy. Sprawdzi się również jako rzeźba do salonu.
3 750,00 zł
- opinie:
Oryginalna rzeźba do salonu lub przedpokoju. Będzie również ciekawą i symboliczną ozdobą biura lub sali konferencyjnej. 
5 250,00 zł
- opinie:
Oryginalna rzeźba do salonu lub przedpokoju. Będzie również ciekawą i symboliczną ozdobą biura lub sali konferencyjnej. 
3 000,00 zł
- opinie:
Rzeźba pochodzi z 2013 roku i jest częścią cyklu "All those lonely planets", który prezentuje sceny z życia społecznego, samotność człowieka w tłumie; sytuacje, gdy człowiek człowiekowi nie zawsze człowiekiem... Praca ma wysokość 30 cm, szerokość 16 cm; technika wykonania: wypał utleniający.