Malarstwo olejne

Obrazy olejne

Nietuzinkowe, oryginalne ozdoby potrafią sprawić, że każde wnętrze nabiera charakteru i indywidualnego stylu. Obrazy olejne są doskonałą propozycją, dzięki której można zagospodarować nagie ściany w domu, mieszkaniu, apartamencie, biurze czy hotelu. Malarstwo olejne to klasyka, po którą warto sięgnąć po to, aby pokazać swoje zainteresowania sztuką, dobry gust i smak oraz znajomość trendów wnętrzarskich.

Aktywne filtry

500,00 zł
- opinie:

Wiatr ze wschodu, dyptyk. Obrazy przyciągają uwagę powieszone razem, jednocześnie każdy z nich dobrze się prezentuje również samodzielnie. Olej na płotnie o wymiarach 20x50 cm. Bez oprawy.

500,00 zł
- opinie:

Wiatr ze wschodu, dyptyk. Obrazy przyciągają uwagę powieszone razem, jednocześnie każdy z nich dobrze się prezentuje również samodzielnie. Olej na płotnie o wymiarach 20x50 cm. Bez oprawy.

2 900,00 zł
- opinie:
Chwila na plaży w Gdyni uwieczniona przez Artystę. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 60x50 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 6 cm.
2 015,00 zł
- opinie:

Dar młodzieży uwieczniony przez Artystę malującego na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 30x40 cm. Bez ramy.

2 200,00 zł
- opinie:

Chwila na plaży w Gdyni uwieczniona przez Artystę.Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 50x40 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 6 cm.

4 550,00 zł
- opinie:

Przystań rybacka w Sopocie uwieczniona przez Artystę podczas jego wizyty w Trójmieście. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 71x60 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 5,5 cm.

4 250,00 zł
- opinie:

Martwa natura w klasycznym ujęciu.Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 85x70 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 8 cm.

4 400,00 zł
- opinie:

Bukiet kwiatów polnych w klasycznym wydaniu. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 75x85 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 8 cm.

3 565,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Zawilce w wazonie. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 50x57 cm. Bez ramy.

3 500,00 zł
- opinie:

Bukiet kwiatów polnych w klasycznym wydaniu. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 65x55 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 8 cm.

1 775,00 zł
- opinie:

Bukiet róż. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 40x34 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 6 cm.

3 800,00 zł
- opinie:

Sergei Tkachenko rozstawił sztalugi na molo w Sopocie i efektem jego pracy jest ta wspaniała praca. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 65x55 cm. Rama z ornamentem, w kolorze złotym, o szerokości 6 cm; z wąskim passe-partout.

1 500,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Morskie fale to ulubiony temat litewskiego artysty – Povilasa Dirgeli. Efektem tego zamiłowania są piękne, reastyczne obrazy. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 70x50 cm. Rama drewniana w kolorze brązowym o szerokości 5cm.
5 500,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Wczesna pora, a tak dużo się dzieje na tym obrazie... Wspaniały, klimatyczny obraz olejny na płótnie. Wymiary: 98x78 cm. Rama w kolorze czarnym o szerokości 5cm.
4 500,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Martwa natura; zachęca do dokładniejszego przyjrzenia się i rozważań, na co spoglądał Artysta malując... Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 95x54 cm. Rama w kolorze brązowym o szerokości 5cm.
6 500,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Postać w fotelu, a w tle telewizor... obraz pozostawia wiele miejsca na własną interpretację. Technika wykonania: olej na płótnie. Wymiary: 80x125 cm. Rama drewniana w kolorze naturalnym, o szerokości 3,5cm.
2 300,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Pracowity poranek na morzu. Obraz olejny na płycie, w niezwykle przyjemnych żółciach. Wymiary: 56x46 cm; rama w kolorze jasnym złotym o szerokości 4 cm, passe-partout 4,5 cm.

W lewym górnym rogu rama nosi ślady uzupełnienionego ubytku. Niedoskonałości w oprawie były w momencie dostarczenia pracy przez artysę. 

Malarstwo olejne

Obrazy malowane farbami olejnymi to klasyka gatunku. Nie da się ukryć, że to właśnie te obrazy powstają najdłużej, ale często jednocześnie najbardziej zachwycają, urzekają głębią kolorów, perspektywą, tematyką. Nad obrazami olejnymi każdy artysta musi pracować długo, dopieszczać swoje dzieło i podejmować rozważne decyzje dotyczące tego, gdzie pojawi się kolejne pociągnięcie pędzlem. Dlatego też obrazy olejne to prawdziwe dzieła sztuki. Warto wybrać coś dla siebie spośród prac młodych artystów lub uznanych malarzy, którzy już od dłuższego czasu pracują na swoje nazwisko. Obrazy olejne to wspaniałe dodatki do wnętrz, które ukazują zamiłowanie do sztuki, oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju dzieł, który stanowią wspaniałe dopełnienie przestrzeni.

Obrazy olejne do salonu, biura, sypialni

Czasami wystarczy jeden interesujący i przyciągający uwagę obraz, aby udekorować wnętrze i sprawić, że będzie prezentowało się nienagannie. Obrazy mogą stanowić dekorację nie tylko przestrzeni mieszkalnej, ale również biur, butików, gabinetów, hoteli. Warto wprowadzać je do przestrzeni użytkowych, takich jak na przykład kawiarnie, puby czy restauracje. Są wysmakowanym elementem dekoracyjnym, który zdradza zamiłowanie do sztuki i najwyższej jakości designu. We współczesnych czasach, kiedy tak łatwo można kupić plakaty drukowane w ilościach hurtowych, a dekoracje na ścianach zmieniać praktycznie co chwilę, obraz to wybór pokazujący, że stawia się na to, co tworzone wolno, z uwagą, prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Nasze obrazy olejne to wspaniały przykład sztuki, która nigdy się nie nudzi, porusza serca i wyobraźnię.