Malarstwo akrylowe

Obrazy akrylowe

Sztuka to bardzo ważny aspekt życia ludzi. Tak naprawdę od zawsze sztuka była czymś wspaniałym, co budziło emocje, przyciągało uwagę i zatrzymywało na dłuższą chwilę. Współcześnie nie brakuje kolekcjonerów oraz osób, które cenią malarstwo i chcą mieć je na własność po to, aby za pomocą obrazów dekorować wnętrze domu, biura oraz innych nieruchomości, ale też inwestować w sztukę. Malarstwo akrylowe staje się coraz bardziej popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na wyjątkowych artystów, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki lub mają już wyrobione nazwisko.

Aktywne filtry

750,00 zł
- opinie:
Technika wykonania: akryl na płótnie (szpachla). Wymiary: 30x40 cm. Bez ramy.
750,00 zł
- opinie:
Zmysłowy, subtelny, niedopowiedziany akt z parą.Technika wykonania: akryl na płótnie. Obraz jest oprawiony w drewnianą ramę o szerokości 3 cm. Wymiary całkowite: 33x46 cm
6 300,00 zł
- opinie:
1 300,00 zł
- opinie:
4 900,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Zmysłowy akt kobiecy o dużej dynamice i intensywnych kolorach. Obraz do sypialni lub do salonu. Technika wykonania: akryl/olej na płótnie. Wymiary: 90x109 cm. Obraz jest nieoprawiony, jednak istnieje możliwość oprawienia go w dobraną przez artystkę, prostą, drewnianą ramę o szerokości 5cm, czernioną lub złoconą; koszt dodatkowy 200zł.
4 900,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
Niezwykły akt kobiecy, który eksponuje nie tylko piękno, ale również siłe płynącą z kobiecości. Technika wykonania: akryl/olej na płótnie. Wymiary: 90x109 cm. Obraz jest nieoprawiony, jednak istnieje możliwość oprawienia w dobraną przez artystkę, prostą, drewnianą ramę o szerokości 5cm, czernioną lub złoconą; koszt 200zł..
1 400,00 zł
- opinie:

1 700,00 zł
- opinie:
1 900,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
3 900,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
3 800,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
3 200,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany
4 300,00 zł
- opinie:

Tytuł       "Night river, z cyklu Waterland"

Technika   Akryl na płótnie oprawiony w ramę typu elka.

Wymiary   120×60cm

Rok            2023

Każda z prac powstaje w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu.

Wszystkie prace w Galerii PS posiadają certyfikaty autentyczności.

1 550,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Bajkowy, przyjemny obraz akrylowy na płótnie o wymiarach 30x41 cm.

1 400,00 zł
- opinie:
  • Sprzedany

Piękny, baśniowy obraz akrylowy na płótnie o wymiarach 30x30 cm.

Malarstwo akrylowe

W naszej galerii można znaleźć przeróżne obrazy akrylowe, które tworzone są tą wyjątkową techniką wymagającą sporo wiedzy i umiejętności. Obrazy występują w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie, nawet początkujący miłośnik czy kolekcjoner.

Akryle

Oferujemy obrazy od wielu artystów z Polski oraz świata. Obrazy akrylowe o różnej tematyce, występujące w różnych rozmiarach oraz w różnej kolorystyce to wybór, który będzie doskonałym dopełnieniem kolekcji prywatnej, stanie się też idealną dekoracją do wnętrz utrzymanych w różnej stylistyce. Przyciągające uwagę obrazy mogą stanowić najważniejszy element wystroju wnętrza. Wielkoformatowe płótna prezentują się nienagannie wtedy, gdy nie mają zbyt dużo konkurencji. Zawieszone na ścianie, przyciągają wzrok, pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że wnętrze nabiera stylu i charakteru. Obrazy akrylowe mogą zdobyć przeróżne wnętrza, w tym również przestrzenie publiczne i użytkowe.